Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 1 лютого

Дата: 01.02.2022 14:36

Фото без опису1 лютого  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 61 хворий, у 60 з них підтвердили  COVID-19.

53  госпіталізованих потребують кисневої підтримки. 5 хворих перебувають у відділенні інтенсивної терапії.

31 січня  зареєстрували 2 летальні випадки. За минулу добу поступило у лікарню 7 хворих з коронавірусом.

На амбулаторному лікуванні перебуває 573 жителів громади, в тому числі 96 дітей.

31 січня  медпрацівники Центру первинної медико-санітарної допомоги набрали 165  мазків для дослідження,  результату досліджень немає.

У Калинівській громаді вакцинували 33 589 осіб.  1 лютого на пунктах щеплення вакцинували 125 осіб.