Тут ви можете ознайомитись з оголошеннями

10 Квітня, 2019 р., 10:24
В рамках виконання плану заходів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік, Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації 17 квітня 2019 року о 10-00 год. буде проведено семінар на тему: «Шляхи пошуку партнерів на іноземних ринках та можливості просування продукції». Просимо до участі у заході зацікавлених суб’єктів господарювання та осіб відповідальних за економічний розвиток району (міста, ОТГ). Учасники заходу ознайомляться з шляхами налагодження партнерських відносин за кордоном та каналами просування продукції на іноземних ринках, а також отримають практичні консультації та приймуть участь в обговоренні проблемних питань. Місце проведення: м. Вінниця, вул. Соборна, 34, готель «Франція», синій зал, другий поверх. Інформацію щодо участі, просимо надіслати до 10-00 год. 12.04.2019 року на електронну адресу: l.zbigley@vininvest.gov.ua.  Контактні телефони: (0432) 66-11-80; (067)430-69-88; (096)333-74-33; (098)501-95-88.  Реєстрація за посиланням обов’язкова: https://docs.google.com/…/11Jl33zIG122Ys3QSOYOZFVUPO5a…/edit Участь у заході безкоштовна.
29 Березня, 2019 р., 12:17
На 49 сесії 7 скликання Калинівської міської ради стояло питання з приводу реконструкції Центрального парку біля магазину «Арго», парку поблизу «Агромаш-Калина», і Центральної площі міста.  Якщо з ескізами паркових зон все вирішили, і одноголосно проголосували, то з ескізом Центральної площі міста виникло бурхливе та емоційне обговорення. Деякі депутати були категорично проти, хоча це була звичайна пропозиція від проектанта Юрія Вакули, котрий за власним бажанням виявив ініціативу і безкоштовно намалював центральну площу, яку він бачить у майбутньому, цю пропозицію виніс саме Юрій, за проханням міського голови. Депутати думають, що це «показуха», місто не має потреби у цій реконструкції, і була подана пропозиція ці кошти виділити на реконструкцію водогону, котрий навіть нам не належить і обслуговувати його має Районна рада. Депутат Анатолій Сопін чомусь вирішив, що ціна цієї площі 30млн.грн., звідки такі висновки, не зрозуміло, адже ціну можна назвати лише після того, як буде створений проект і прораховані можливі витрати на нього, це повторювала і головний бухгалтер міськради Гордійчук Валентина Петрівна, так і начальник управління фінансів Гаврилюк Наталя Леонідівна. Так, цифра у 30 млн.грн. звучала, але мова йшла про капітальні видатки на рік, за рахунок котрих відбуваються ремонтні роботи, освітні процеси, витрати на медицину тощо. Тому не варто довіряти прорахункам, котрі роблять люди, які не компетентні у цих питаннях.  До вашої уваги ми прикріпляємо 4 ескізи, котрі були запропоновані і частково затверджені на сесії міської ради, будемо раді почути вашу думку з приводу них, а саме якою ви бачите центральну площу міста.
27 Березня, 2019 р., 12:25
Калинівська міська рада оголошує набір працівників на Сміттєсортувальну станцію на території полігону твердих побутових відходів, за межами міста Калинівка (поблизу автодороги "Стара Гута - Калинівка - Турбів") на наступні посади: -робітник благоустрою сміттєсортувального комплексу з заробітною платою 7316грн. Інформацію щодо умов, режиму та розміру оплати праці можна отримати за тел.: 2-27-09 2-12-31 067-783-24-42
26 Березня, 2019 р., 09:03
В рамках розробки «Стратегії розвитку Калинівської міської об’єднаної територіальної громади до 2020-2030 року» серед представників громади (юридичних та фізичних осіб) оголошується збір пропозицій щодо ідей проектів, які дозволять сформувати План заходів з реалізації Стратегії.