Тут ви можете ознайомитись з оголошеннями

23 Квітня, 2024 р., 09:17
Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРАНДЛІТОЇЛ» (ТОВ «ГРАНДЛІТОЇЛ»).
05 Квітня, 2024 р., 16:01
ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ «КВАДРАТ» (ТОВ «НВК «КВАДРАТ»), код ЄДРПОУ 37023353.
29 Березня, 2024 р., 09:10
Нове будівництво системи газопостачання зерносушарок шляхом встановлення випарної та резервуарної установок скрапленого вуглеводневого газу (СВГ) та Нове будівництво під’їзних залізничних колій для ТОВ «Херсонський комбікормовий завод» при станції Гулівці РФ «Південно-західна залізниця», які знаходяться за адресою: 22145, Україна, Вінницька область, Хмільницький район, с.Корделівка, вул. Київська 1 Г.
22 Березня, 2024 р., 08:45
Калинівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1077 га, що знаходиться за адресою:
08 Лютого, 2024 р., 18:25
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
07 Лютого, 2024 р., 16:33
У приміщенні Хмільницької окружної прокуратури за адресою: вул. Чорновола В’ячеслава,  34 м. Хмільник, Вінницької області  23.02.2024 в період часу з 11 години 00 хвилин по 12 годину 00 хвилин та в приміщенні Козятинського відділу Хмільницької окружної прокуратури за адресою: вул. Січових Стрільців, 40 м. Козятин Вінницької області з  14 години 00 хвилин по 15 годину 00 хвилин особистий прийом громадян здійснюватиме заступник керівника Вінницької обласної прокуратури Гурін Олександр Юрійович.
07 Лютого, 2024 р., 11:17
1. Повна назва документа державного планування:
06 Лютого, 2024 р., 08:26
КП «Калинівкаводоканал» Калинівської міської ради повідомляє, що в зв’язку із проведенням ремонтних робіт на центральному водогоні 8 лютого з 09:30 год. буде тимчасово припинено водопостачання у м.Калинівка.
22 Січня, 2024 р., 11:47
За результатами конкурсного  відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1262 га, що знаходиться за адресою: Вінницька область, Хмільницький район, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 20.