Вінницька область, Калинівський район

Тут ви можете ознайомитись з оголошеннями

Увага! Важлива інформація!

Шановні мешканці громади! Ситуацію щодо задимлення на технічній території військової частини А1119 локалізовано! Військовослужбовцями частини та працівниками ДСНС вжито заходів по припиненню задимлення та запобігання загорання лісу. Питання щодо евакуації населення та введення режиму пов’язаного з небезпекою не стоїть.

14:00 11.09.2019

Увага! Сказ!

Шановні мешканці громади!  У місті Калинівка були зафіксовані випадки сказу. Власники та керівники, які використовують собак для охорони, обов'язково утримуйте тварин на прив'язі, згідно затверджених Правил утримання (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/n0001303-80)!  Уникайте контакту із хворими на сказ тваринами, особливо безпритульними, при виявленні неадекватної поведінки у тварин та виявленні трупів, повідомити ветеринарних спеціалістів!

08:35 03.09.2019

Увага! Відключення газопостачання

Шановні жителі Калинівської міської ОТ Калинівська дільниця Хмільницького відділення ПАТ «Вінницягаз» доводить до Вашого відома, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на розподільчих газопроводах від ГРС "Калинівка", буде проведено тимчасову зупинку подачі газу з 9:00 до 17:00год. 03.09.2019р. району залізничного вокзалу, а саме:

15:46 30.08.2019

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області звертається до Вас з проханням бути пильними та небайдужими у питаннях протидії можливим проявам терористичного характеру! У разі виявлення підозрілої поведінки осіб, зброї, вибухових пристроїв чи схожих на вибухівку предметів, фактів запуску безпілотних літальних апаратів поблизу військових та інших важливих об’єктів негайно повідомляйте про це на гарячу лінію УСБУ у Вінницькій області за тел.: (0432) 53-13-09 (цілодобово), електронну скриньку: usbu_vin@ssu.gov.ua, або за номером «102» !  Не торкайтесь підозрілих предметів і до приїзду правоохоронців застерігайте від цього оточуючих осіб!

14:36 29.08.2019

День знань у Калинівській ОТГ відбудеться 1-го вересня

У неділю, 1 вересня, у громаді відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня знань в усіх навчальних закладах, про це повідомив начальник міського відділу освіти Калинівської міської ради Леонід Мацера.  Незважаючи на те, що цього року 1 вересня припадає на неділю, урочистості переноситись на робочий день не будуть. А шкільні заняття розпочнуться з понеділка, 2 вересня.

12:08 29.08.2019

Шановні учасники антитерористичної операції!

Хто з Вас ще не заповнив соціальний паспорт учасника АТО, будь-ласка, зверніться в Калинівський РЦСССДМ за адресою: м.Калинівка, вул.Вадима Нестерчука,19.(приміщення Калинівської райдержадміністрації, з-й поверх, 313 каб.) При собі мати посвідчення учасника бойових дій. Графік роботи Центру: Понеділок-п’ятниця з 8.00-17.00 Обідня перерва з 13.00 до 13.45 З повагою, Калинівський районний ЦСССДМ.

10:59 27.08.2019

Увага! Нітрати в громадських криницях

ВСП Калинівський МВЛД повідомляє Вас, що 12.08.2019р. були відібрані проби води із громадських криниць м.Калинівка на мікробіологічні та санітарно-хімічні показники. В результаті досліджень встановлено, що проби води не відповідають вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" по мікробіологічним показникам та по санітарно-хімічних показниках - перевищення норми по вмісту нітратів в громадських криницях : - вул. Шевченка 19 - перевищення вмісту нітратів в 1.9 рази , виділені загальні колі-форми в 100см,3  - вул. Шевченка 21 - перевищення вмісту нітратів в 1.6 рази , виділені загальні колі-форми в 100см,3  - вул. Шевченка 17- перевищення вмісту нітратів в 2.5 рази - вул. Незалежності 3 – перевищення вмісту нітратів в 1.5 рази - вул. Незалежності 13 – перевищення вмісту нітратів в1.3 рази

08:51 16.08.2019