Тут ви можете ознайомитись з оголошеннями

26 Квітня, 2023 р., 14:54
За результатами конкурсного  відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0425 га, що знаходиться за адресою:
24 Березня, 2023 р., 08:27
Калинівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0425 га, що знаходиться за адресою:
20 Березня, 2023 р., 12:27
20 березня 2023 року в приміщенні адміністративної будівлі за адресою м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 19 відбулися громадські слухання  щодо врахування громадських інтересів при розробленні Звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для будівництва і обслуговування багатоквартирної житлової забудови у кварталі обмеженого вулицями І. Димінського, Івана Франка, Незалежності у місті Калинівка Хмільницького району Вінницької області.
16 Лютого, 2023 р., 14:18
Калинівська міська рада повідомляє, що прийняте рішення 29 сесії Калинівської міської ради 8 скликання від 20 січня 2023 року № 3715 «Про внесення змін до рішення 12 сесії Калинівської міської ради 8 скликання від 22 вересня 2021 року № 2269».
23 Січня, 2023 р., 16:52
1.Повна назва документа державного планування: Детальний план території  для будівництва і обслуговування багатоквартирної житлової забудови у кварталі обмеженого вулицями І.Димінського, Івана Франка, Незалежності у місті Калинівка Хмільницького району Вінницької області.