Вінницька область, Хмільницький район

Тут ви можете ознайомитись з оголошеннями

Звітіи про стратегічну екологічну оцінку проєктів генеральних планів населених пунктів Калинівської об’єднаної територіальної громади

Калинівська міська рада повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті міської ради звітів про стратегічну екологічну оцінку проєктів генеральних планів населених пунктів Калинівської об’єднаної територіальної громади, а саме: м. Калинівка, с. Дружелюбівка, с. Прилуцьке, сел. Рівнинне та сел. Калинівка Друга Калинівського району Вінницької області з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості. Зауваження та пропозиції подавати в Калинівську міську раду в письмовому вигляді на поштову адресу: Вінницька обл., м. Калинівка, вул. В.Нестерчука, 47 чи електронну адресу    sekretar-kl@ukr.net   в термін з 08.11.2019р. по 08.12.2019р. З питань надання інформації щодо стратегічних екологічних оцінок вказаних проєктів містобудівної документації звертатися за телефоном 2-27-09 у відділ містобудування, архітектури та земельних відносин Калинівської міської ради.  Проєкти вказаних генеральних планів не потребують проведення транскордонних консультацій. Орган, що прийматиме рішення про затвердження генеральних планів – Калинівська міська рада.

15:09:22 07.11.2019

Калинівська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки:

11:45:24 25.10.2019

Увага! Важлива інформація!

Шановні мешканці громади! Ситуацію щодо задимлення на технічній території військової частини А1119 локалізовано! Військовослужбовцями частини та працівниками ДСНС вжито заходів по припиненню задимлення та запобігання загорання лісу. Питання щодо евакуації населення та введення режиму пов’язаного з небезпекою не стоїть.

14:00:18 11.09.2019

Увага! Сказ!

Шановні мешканці громади!  У місті Калинівка були зафіксовані випадки сказу. Власники та керівники, які використовують собак для охорони, обов'язково утримуйте тварин на прив'язі, згідно затверджених Правил утримання (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/n0001303-80)!  Уникайте контакту із хворими на сказ тваринами, особливо безпритульними, при виявленні неадекватної поведінки у тварин та виявленні трупів, повідомити ветеринарних спеціалістів!

08:35:39 03.09.2019