Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

Дата: 23.04.2024 09:17

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГРАНДЛІТОЇЛ» (ТОВ «ГРАНДЛІТОЇЛ»).

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 40550449.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання: 22453, Вінницька обл., Хмільницький район (колишній Калинівський район), с. Дружне, вул. Першотравнева, будинок 28, контактний номер телефону: +380971977409, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: grandlitoil@gmail.com.

Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 22444, Вінницька обл., Хмільницький район, Калинівська об’єднана територіальна громада, с. Чернятин, вул. Молодіжна, 1а.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для існуючого об’єкта.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля: діяльність ТОВ «ГРАНДЛІТОЇЛ» не підлягає оцінці впливу на довкілля згідно із п.3, ч.3 ст.3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): ТОВ «ГРАНДЛІТОЇЛ» спеціалізується на виробництво олії та тваринних жирів (Код КВЕД-2010 - 10.41). Основне призначення підприємства – переробка рослинних олій та послідуюче їх відвантаження кінцевим клієнтам. Продуктивність переробки 120 т/добу. Джерелами утворення забруднюючих речовин є: цех рафінації дезодорації олії, котел опалювальний «Комфорт», паровий котел марки Е-4-1,4(Е), парогенератор високого тиску SRV AP250,  наземний резервуар для зберігання СВГ, хімічна лабораторія, випарник СВГ KDV-100, силос буферний для лушпиння, приймальний пристрій лушпиння з автотранспорту та ін..

Відомості щодо видів та обсягів викидів: оксид вуглецю – 5,35т/рік, оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]) – 6,728 т/рік, неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС) – 2,7144 т/рік, метан – 0,395 т/рік, вуглецю діоксид – 3782,016 т/рік, азоту (1) оксид [N2О] – 0,217 т/рік, сірки діоксид – 4,67 т/рік, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом – 1,865 т/рік,  кислота оцтова - 0,003т/рік,  аміак – 0,0007 т/рік,  трихлорметан (хлороформ) - 0,028 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання: відповідно до ч. 7 ст. 11 ЗУ «Про охорону атмосферного повітря», об’єкт належить до ІІ групи, тому заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розробляються.

Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання: не передбачаються, відсутні перевищення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: не передбачено.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству; для речовин, на які не встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства,  встановлюються  величини  масової витрати.

Із зауваженнями та пропозиціями щодо дозволу на викиди по зазначеному промисловому майданчику звертатись до Вінницької обласної військової адміністрації (Вінницької обласної державної адміністрації) (21050, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 70, тел. 0 800 216 433, e-mail: oda@vin.gov.ua).

Строки подання зауважень та пропозицій: протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди.