Оголошення про створення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України

Дата: 09.06.2023 12:00

Фото без описуВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня 2023 року №565 «Зміни, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023 р. №381», до складу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України залучаються представники громадськості.

Пропозиції щодо висунення кандидатури від громадськості про членство у Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, подається до уповноваженого органу у довільній формі на електрону адресу: kalynivskaotg8@gmail.com (примітка «для Комісії»).

Опрацювання переліку кандидатур для внесення до складу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України здійснюється протягом п’яти робочих днів з моменту розміщення інформації на офіційному веб-сайті уповноваженого органу.

Рішення виконавчого комітету Калинівської міської ради