До уваги внітрішньо переміщених осіб Калинівської громади

Дата: 21.03.2024 09:10

Фото без описуЗапрошуємо внутрішньо переміщених осіб 21.03.2024 о 12:00 год. взяти участь у юридичній сесії, що буде організована юристами з питань ВПО Благодійного фонду «Право на захист» у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Калинівської міської ради, за адресою: м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 19.

Благодійний фонд «Право на захист» є одним із лідерів правозахисного руху в Україні, має потужні позиції у сфері захисту прав ВПО, біженців та осіб без громадянства. Спеціалісти фонду надають правові, інформаційні, соціальні консультації та гуманітарну допомогу.

Під час юридичної сесії юристами фонду будуть висвітлені наступні питання:

• Соціальні виплати для ВПО, а саме актуальні зміни в законодавстві щодо виплати грошової допомоги на проживання ВПО (підстави скасування виплат та умови призначення виплати на другий шестимісячний період);
  • Порядок оформлення статусу дитини що постраждала від воєнних дій та збройних конфліктів.
  • Порядок фіксації факту руйнування майна у зв’язку із бойовими діями та процедура отримання компенсації за пошкоджене/зруйноване житло;
  • Порядок відновлення втрачених правовстановлюючих документів на житло;
  • Порядок відновлення втрачених чи пошкоджених документів що посвідчують особу, документів про освіту, свідоцтва про народження, смерть, укладення шлюбу, розірвання шлюбу, тощо; - Інші питання що будуть цікавити учасників заходу.

Мета заходу - просвітницька діяльність серед ВПО та надання індивідуальної юридичної допомоги ВПО за їх потребою.