22 Січня, 2024 р., 12:32
До дня Соборності України у Будинку дитячої творчості відбулися благодійні бліцтурніри з шахів, шашок та настільного тенісу «Допомагаємо ЗСУ разом», під час яких зібрали 4210 гривень на підтримку українських захисників.
22 Січня, 2024 р., 10:39
Українські захисники отримали ще один автомобіль від Калинівської громади. Транспортний засіб вже переданий військовим для виконання службових завдань.
22 Січня, 2024 р., 08:30
Шановні жителі та гості Калинівської громади, прийміть щиросердні вітання із Днем Соборності.
22 Січня, 2024 р., 08:10
Протягом минулої доби на фронті сталося 68 бойових зіткнень. Російські окупанти наступають у районах Куп'янська, Кремінної, Бахмута, Авдіївки, Мар'їнки, Вербового, Роботиного та Кринків. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.
21 Січня, 2024 р., 08:17
За минулу добу на фронті сталося 80 бойових зіткнень. Найбільше російська армія атакує в районі Авдіївки та біля Куп'янська. росіяни з жовтня не полишають спроб оточити Авдіївку. У суботу, 20 січня, там відбили 11 атак в районі самого міста та ще 12 атак біля сіл Сєверне, Водяне, Первомайське та Невельське.
20 Січня, 2024 р., 08:21
У ніч проти 20 січня російські окупанти атакували Україну дронами-камікадзе Shahed-136. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України. Військові заявляють, що ворог запустив сім «шахідів». Сили протиповітряної оборони знищили чотири безпілотники.
19 Січня, 2024 р., 12:45
18 січня сформували черговий вантаж для військовослужбовців на схід. Основним запитом від військових були компактні засоби для обігріву.
19 Січня, 2024 р., 08:17
Протягом минулої доби відбулося 127 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 2 ракетних та 81 авіаційний ударів, здійснив 45 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
18 Січня, 2024 р., 17:48
Калинівщина знову у скорботі: у жорстоких боях на Бахмутському напрямку загинув відважний захисник України, житель Нової Греблі Дмитро Котенко.
18 Січня, 2024 р., 14:39
17 січня, Університету ІІІ віку при КУ «Територіальний центр надання соціальних послуг» Калинівської міської ради виповнилось 10 років.