Рішення Калинівської міської ради «Про встановлення ставок туристичного збору на території Калинівської міської територіальної громади»

Дата: 30.08.2022 09:32

Відповідно до ст. 10, 268 Податкового Кодексу України, ч.1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та керуючись розділами ХІІ, ХIV Податкового Кодексу України та п. 24 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:

1. Встановити та затвердити на території Калинівської міської територіальної громади ставки туристичного збору (Додаток 1).

2. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2023 року.

3. Оприлюднити дане рішення у визначеному законодавством порядку на офіційному сайті Калинівської громади в мережі Інтернет за адресою: https://www.kalynivka-objednana-gromada.gov.ua/.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань фінансів, бюджету та управління комунальним майном (голова комісії – Черниш Н.С.)

Міський голова                                                                 Василь ПОЛІЩУК

Додаток №1

до рішення 23 сесії

Калинівської міської ради 8 скликання

№3598 від 26.08.2022 року

Туристичний збір на території Калинівської міської територіальної громади

Туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.

1. Платники збору

Платники податку визначені пунктом 268.2 статті 268 Податкового кодексу України.

1. Ставки збору

Ставка туристичного збору встановлюється за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі),  відповідно до пункту 268.3.1 статті 268  Податкового кодексу України, у розмірі 0,3 відсотка - для внутрішнього туризму та 0,3 відсотка - для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

1. База справляння

База оподаткування збору визначена  пунктом 268.4.1 статті 268 Податкового кодексу України.

1. Податкові агенти та місця проживання (ночівлі)

Податкові агенти та місця проживання (ночівлі) визначені п.268.5 статті 268 Податкового кодексу України.

Перелік податкових агентів та інформація про них розміщується та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Калинівської громади.

1. Особливості справляння збору та порядок сплати збору

Особливості справляння збору та порядок сплати збору визначені ст..268.6-268.7 Податкового кодексу України.

1. Податковий період.

Базовий податковий (звітний) період визначений пунктом 268.7.3 статті 268 Податкового кодексу України.

Секретар міської ради                                                      Валентина ТУРИК