На війні загинув уродженець Червоного Степу Віктор Петлінський

Дата: 10.10.2024 12:55

Фото без описуКалинівська громада знову у скорботі. На Донеччині загинув уродженець Червоного Степу Віктор Петлінський.

Народився Віктор Петлінський 21 січня 1977 року у с.Червоний Степ. Тут пройшли роки його дитинства, навчання у Голендрівській загальноосвітній школі.

До війни Віктор Петлінський проживав у Вінниці. Був учасником АТО, а після демобілізації ще рік служив у війську за контрактом. У мирному житті чоловік працював за кордоном. Був безмежно відданий своїй родині, нікому не відмовляв у допомозі.

Знову на захист рідної землі Віктор Петлінський став у перший же день повномасштабного вторгнення окупантів. Разом із побратимами пройшов найгарячіші точки, виходив живим та неушкодженим з найважчих боїв. Життя військовослужбовця обірвалося 5 жовтня, коли Віктор Петлінський разом із побратимами зголосився винести із поля бою тіло загиблого товариша. Під час евакуації тіла ворог відкрив вогонь, боєць вступив у бій з окупантами та отримав поранення несумісні із життям.

У вічнім смутку та печалі у Героя залишилися мама, дружина та два сини.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним Віктора Петлінського. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого захисника знайде вічний спокій.

Похорони Віктора Петлінського відбудуться 11 жовтня. Орієнтовно о 09:00 відбудеться прощання у Вінниці біля будинку, в якому мешкав Герой. Потім на щиті боєць востаннє повернеться до рідного села.

Прохання до жителів Калинівської громади орієнтовно об 10.30 створити коридор слави від машинобудівного заводу до центру Калинівки, а потім у Корделівці, Черепашинцях, Заливанщині, Червоному Степу.
Орієнтовно о 12:00 розпочнеться літія біля будинку матері загиблого, потім - чин похорону у місцевому храмі.

Поховають Героя на кладовищі у Червоному Степу.