Передчасно обірвалося життя українського захисника з Калинівки

Дата: 02.10.2024 16:06

Свічка памятіДругого жовтня у військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону м.Вінниця від отриманого важкого поранення помер український захисник Костянтин Стрельников.

Народився померлий 14 червня 1993 року у смт Каланчак Херсонської області. У 2003 році родина переїхала на Калинівщину й Костянтин навчався спочатку у Котюжинецькій школі, а потім у загальноосвітній школі №4 м.Калинівка.

Невдовзі доля знову повернула юнака у Каланчак. Тут він закінчив 9 клас та пішов навчатися у Херсонський суднобудівний технікум, де здобув професія механіка-водія, працював на СТО.

Пів року Костянтин зі своєю нареченою перебували в окупації у рідному Каланчаку. І як тільки випала нагода, відразу ж переїхали до матері Костянтина, яка живе у Калинівці. Тут молодята зареєстрували свій шлюб, повінчалися, Костянтин почав працювати водієм вантажних перевезень в Україні.

На початку липня 2024 року Костянтина Стрельникова мобілізували до війська. Коротким, але героїчним був його військовий шлях. Двадцять шостого вересня солдат отримав важке поранення на Донеччині. Лікарі боролися за його життя, але їх старання були марними.

У Героя залишилися мама, вітчим, дружина та два брати.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблого Героя. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе вашої сім’ї та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Поховають Костянтина Стрельникова у Калинівці. Про час і дату похорону буде додаткова інформація.