Передчасно обірвалося життя захисника із Сальника Олександра Черноусова

Дата: 14.09.2024 09:40

Свічка памятіЗнову сумна звістка надійшла у Калинівську громаду. Від важких опіків, які отримав під час воєнних дій, у шпиталі помер відважний захисник України Олександр Черноусов.

Народився Олександр Черноусов 1 лютого 1980 року в м.Калинівка. Певний час проживав у с. Іванів, а згодом родина переїхала на станцію Липовець й Олександр пішов у перший клас загальноосвітньої школи Росоша Липовецького району.

Після закінчення школи пройшов строкову службу, навчання на курсах газозварювальника, працював різноробом.

Після служби в армії юнак переїхав жити в Сальник до тітки і в цьому селі зустрів свою долю та почав облаштовувати родинне гніздечко.

У 2014 році чоловіка мобілізували до війська й впродовж двох років він захищав рідну землю від російських окупантів. Знову на захист Вітчизни Олександр Черноусов став на початку березня 2022 року. Під час одного із боїв був важко поранений, але після операції та лікування  знову став у стрій та повернувся до побратимів. До останнього свого подиху військовослужбовець залишився вірним присязі та Україні.

У Героя залишилися мама, дружина, два сини та сестра.

Калинівська міська рада висловлює щирі слова співчуття рідним загиблого Героя. Схиляємо голови у скорботі, розділяємо ваш біль та смуток. Нехай пам'ять про Олександра навіки залишиться в наших серцях, серцях його рідних, друзів, побратимів.

Поховають Героя у Сальнику. Про час і дату похорону буде додаткова інформація.