На війні загинув павлівчанин Ігор Мазур

Дата: 10.09.2024 10:44

Заставка - свічкаБіль втрати знову розриває серця жителів Калинівської громади. Під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув мужній захисник України Ігор Мазур. Герою навіки залишиться двадцять вісім.

Народився Ігор Мазур шостого серпня 1996 року у Вінниці. Але з часом родина переїхала до Павлівки. Тут пройшли його роки дитинства та юності.

Після закінчення місцевої школи навчався у Вінницькому ВПУ № 7. До війни працював на будівництві, був гарним майстром, надійним другом та помічником.

У 2017 році на долю Ігоря Мазура випало важке випробовування – лікарі виявили у юнака важке захворювання. Тоді, вся громада допомагала йому подолати хворобу, збирала кошти на операцію і завдяки допомозі щирих благодійників та силі волі юнака, хворобу вдалося подолати.

Ігор Мазур був справжнім патріотом України. Тому, з початку повномасштабної війни він в перші ж дні пішов добровольцем у військкомат, а отримавши відмову, повторив спробу та наприкінці січня 2023 року взяв у руки зброю та став на захист рідної землі й загинув смертю Героя.

У загиблого залишилися батьки, дружина, п’ять братів та дві сестри.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблого Героя. Добрий, світлий спомин про Ігоря Мазура назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Поховають Героя у Павлівці. Про час і дату похорону буде додаткова інформація.