На війні загинув житель Сальника Богдан Касинюк

Дата: 13.06.2024 13:06

Фото без описуБезжалісна війна обірвала ще одне молоде життя. На війні загинув житель Сальника Богдан Касинюк. Десятого червня чоловікові виповнилося лише тридцять шість.

Народився Богдан Касинюк 10 червня 1988 року у Сальнику. Був найменшою дитиною у багатодітній родині. У Сальнику пройшло його дитинство та шкільні роки. Після закінчення школи навчався на електрозварювальника в ПТУ №21 м.Калинівка. До війни працював різноробочим.

До війська жителя Сальника мобілізували у 2014 році. Три роки відважний захисник захищав цілісність та незалежність України. До мирного життя повернувся у 2017 році. Але вже у квітні 2022 року йому знову довелося одягнути військовий однострій та стати на захист рідної землі.

У Героя залишилися у вічнім смутку та печалі мама, дружина, шестеро дітей та три сестри.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблого Героя. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про  захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Поховають Богдана Касинюка 14 червня у Сальнику. Прохання до жителів Калинівської громади орієнтовно о 10:00 створити коридор слави від машинобудівного заводу до центру м.Калинівка, а потім - у Сальнику. Орієнтовно об 11:00 розпочнеться літія у будинку, в якому проживав загиблий. Чин похорону відбудеться орієнтовно о 12.00 в місцевому храмі.

Схилімо голови у скорботі. Вічна та світла пам'ять Герою.