На війні передчасно обірвалося життя нацгвардійця Миколи Нечипорука
За плечима у Миколи Нечипорука шістнадцять років служби у лавах Національної гвардії України, бойові випробовування в зоні АТО, ООС та повномасштабна війна з російськими окупантами. Він був мужнім та відважним захисником, пройшов тернистий шлях українського захисника та помер від важкої хвороби в зоні бойових дій, на Запоріжжі.
Народився Микола Нечипорук 14 лютого 1988 року у Калинівці. Тут пройшло його дитинство та навчання у початковій школі. Після переїзду до Антонополя, хлопчик продовжив навчання в Уладівській загальноосвітній школі. Потім навчався у Вінницькому ВПУ №2 на автомеханіка.
Строкову службу Микола Нечипорук проходив у Батальйоні почесної варти у Києві, а після закінчення строкової служби підписав військовий контракт та продовжив службу у Національній гвардії України.
Військовослужбовець мріяв про життя у мирній Україні. Разом із дружиною виховував синів, будував власний дім, де планував прожити до глибокої старості. Але його життя обірвала хвороба, Герою назавжди залишиться тридцять шість.
У великому горі та смутку залишилися батьки, дружина, два сини та сестра.
Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним померлого захисника. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа Миколи Нечипорука знайде вічний спокій… Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях.
Поховають Героя 22 травня у Калинівці. Орієнтовно об 11: 00 розпочнеться чин похорону у будинку померлого. Прохання до жителів Калинівської громади орієнтовно з 12.00 створити коридор слави від вулиці Заводської, 17, по центру Калинівки й до центрального кладовища.
Схилімо голови у скорботі, вічна та світла пам'ять Герою.