У Корделівці встановили пам’ятник учаснику АТО Михайлові Ковтуну

Дата: 09.05.2024 08:55

Фото без описуДнями на кладовищі у Корделівці встановили пам’ятник учаснику АТО Михайлові Ковтуну, який помер раптовою смертю у січні 2021 року.

Михайло Ковтун був родом з Донеччини. Його доля склалась так, що у 2014 році, коли російські окупанти захопили територію Донеччини, його син перейшов на сторону ворога, а Михайло – став на захист рідної землі. Втративши сім’ю та власний дім Михайло Ковтун знайшов притулок у Корделівці, де винаймав будинок у місцевих жителів.

-Двадцять шостого січня Михайло раптово помер, він задихнувся чадним газом, - розповідає  виконуючий  обов’язки  старости Корделівського старостинського округу Сергій Ломачевський. - Поховали військового з почестями, усією громадою. А тепер вирішили встановити на могилі пам’ятник, щоб вшанувати захисника, який відважно боронив рідну землю від агресора.

Пам’ятник встановили коштом міської ради, а батьки загиблого корделівчанина Андрія Пилипчука придбали флагшток та прапор, який встановили біля могили.