Жителі Калинівської громади можуть отримати ваучери для підтримки здоров’я сільськогосподарських тварин

Дата: 17.04.2024 10:24

Фото без описуПродовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки уряду Німеччини розпочинає програму підтримки здоров’я сільськогосподарських тварин, яких утримують малі сільські домогосподарства.

Кожна відібрана для участі у програмі родина отримає ваучер на суму 5 180 гривень для придбання ветеринарних препаратів: антибіотиків, вітамінів, протипаразитарних та антисептичних засобів – у попередньо відібраних постачальників.

Хто може взяти участь у програмі?

Допомогу можуть отримати родини, що мешкають у сільській місцевості та утримують птицю або до 5 голів іншої худоби, та дрібні ферми, що утримують до 50 свиней, 30 корів молочних порід чи 30 кіз.

Критерії участі у програмі:

• переміщені домогосподарства, які все ще займаються утриманням худоби;
  • приймаючі сім’ї;
  • родини, що повернулись у власні домівки після переселення;
  • родини зі зниженим доходом через втрату/відсутність годувальників чи інших працездатних членів родини;
  • родини з пошкодженими будинками та/або втраченими активами;
  • домогосподарства, які очолюються одним дорослим;
  • багатодітні родини (п’ять і більше членів сім’ї).

Відібраним родинам будуть надіслані смс-повідомлення щодо подальших кроків участі у програмі.

Як зареєструватися для участі у програмі?

Для участі у програмі потрібно зареєструватися через виконавчого партнера ФАО, Благодійну організацію «Вест Суппорт в Україні»: тел.: +380932333779.

Термін подачі списків для отримання ваучерів на ветеринарні препарати - до 19 квітня включно.