Освітяни Калинівської громади підтримали Всеукраїнську акцію «Зробимо нашу громаду чистою. Кожен починає з себе»

Дата: 15.04.2024 12:00

Фото без описуПрацівники відділу освіти Калинівської міської ради підтримали Всеукраїнську акцію «Зробимо нашу громаду чистою. Кожен починає з себе». З першим весняним теплом, у березні, вони вийшли на толоку та упорядкували територію біля адмінкорпусу відділу освіти, а також закликали колег підтримати акцію, яка триватиме впродовж двох місяців.

-Освітяни нашої громади завжди були і є прикладом самоорганізації та активної громадянської позиції. І це не лише у питаннях благоустрою. З перших днів повномасштабної війни працівники освіти стали надійним тилом для наших захисників, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Дякую усім педагогічним, технічним працівникам освіти, учням та маленьким вихованцям закладів дошкільної освіти, які долучилися до Всеукраїнської акції та активно допомагають нашим військовим.

Усі заклади освіти громади підтримали акцію та долучилися до прибирання територій, озеленення та насадження декоративних рослин та дерев. Цьогоріч вже висадили тисячі саджанців дерев.

-Торік ми отримали велику кількість цибулин тюльпанів від голландської компанії. Цьогоріч тюльпани вже зацвіли та прикрасили території наших закладів освіти, - розповідає начальниця відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галина Фурман. – Окрім упорядкування територій наших закладів, проводиться активна робота на навчально дослідних ділянках, на яких висаджують городину, щоб забезпечити наші їдальні овочами.