Протигази та продукти харчування передала Калинівська міська рада землякам, які нині боронять рідну землю від російських окупантів

Дата: 15.04.2024 11:09

Фото без описуТридцять протигазів та продукти харчування передала Калинівська міська рада жителям Калинівської громади, які нині боронять рідну землю від російських окупантів. Днями гостинці передали військовим.

Калинівська міська рада намагається по можливості виконати усі замовлення наших захисників – військових частин, які дислокуються на території Калинівської громади, та земляків, які зі зброєю у руках захищають рідну землю. Цього разу виконали замовлення на протигази. Щиро вдячні військовим за їх подвиг і самопожертву.