У Прилуцькому тривають роботи з будівництва водогону

Дата: 29.03.2024 09:55

Фото без описуУ Прилуцькому триває будівництво водогону. Будують водогін господарським методом - спільними зусиллями мешканців села та міської ради.

-У міську раду звернулися жителі с.Прилуцьке, які попрохали допомоги у розв'язанні  проблеми з водою. За останні роки вода у криницях пропадає, мешканці села, а більшість із них – це люди пенсійного віку, не мають фінансової спроможності будувати індивідуальні свердловини. Тому було прийняте рішення побудувати водогін господарським методом, - розповідає Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Водогін будується за співучасті мешканців села та міської ради. Хочу відзначити високу активність жителів села, які щиро вболівають за розпочату справу та допомагають у її реалізації.

Загальна протяжність водогону становить три кілометри. Новий водогін забезпечить водою 58 домогосподарств. На даний час вже прокопали близько одного кілометра траншей та провели роботи з монтування труб.

На наступному тижні заплановані зустрічі із жителями Нападівки та Нової Греблі з приводу будівництва водогону. Також заплановане будівництво водогону у Сальнику по двох вулицях та ремонт водогону по вулиці Залізнична у Калинівці.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису