Калинівська міська рада передала двадцять три комплекти спецобладнання для захисту неба над Вінниччиною

Дата: 04.03.2024 12:26

Фото без описуКалинівська міська рада виконала ще одне замовлення військових та придбала двадцять три комплекти спецобладнання для захисту неба над Вінниччиною. Разом з обладнанням калинівчани також передали військовим засоби гігієни.

-Віримо у наші Збройні сили України та не перестаємо допомагати їм, виконувати замовлення, з якими вони звертаються у міську раду, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук. - Наша громада допомагає українським захисникам з початку повномасштабної війни й будемо допомагати українським Героям до нашої спільної Перемоги.

Фото без описуФото без описуФото без опису