У Калинівській громаді визначили переможців конкурсу «В хоробрих серцях жива Україна – Перемогу чекає кожна вкраїнська родина!»

Дата: 23.02.2024 10:49

Фото без описуСтали відомими імена переможців національно-патріотичного онлайн - конкурсу «В хоробрих серцях жива Україна – Перемогу чекає кожна вкраїнська родина!», присвяченого 10-й річниці пам'яті Небесної сотні.

За підсумками журі у номінації «Літературно-музичні композиції» перше місце вибороли Глинський сільський будинок культури з композицією «За наше краще майбуття Небесна сотня в ирій йшла» (середня вікова категорія) та Сальницький сільський будинок культури з композицією «А ми українці» - автор Надія Сотник (доросла вікова категорія).

У номінації «Читці» в середній віковій категорії перше місце розділили Тетяна Білик - учасниця художньої самодіяльності Дружненського сільського будинку культури та Ірина Байдалюк - учасниця художньої самодіяльності Новогребельського сільського будинку культури. У дорослій віковій категорії також два переможці - Оксана Юхимчук - учасниця художньої самодіяльності Мирненського сільського будинку культури та Влада Півник - учасниця художньої самодіяльності Польоволисіївського сільського будинку культури.

У номінації «Ансамблевий спів» у дорослій віковій категорії журі конкурсу визнало кращими народний аматорський ансамбль української пісні «Чарівниці» Корделівського сільського будинку культури (керівник Катерина Пархомчук) та вокальне жіноче тріо «Переманочки» Радівського сільського будинку культури (керівник Анна Набокова).

А вокальний дует «Надія» Сальницького сільського будинку культури (керівник Віктор Ковальчук) та Іванна Рабокінь - завідувачка Мончинецького сільського будинку культури вибороли перемогу у номінації «Вокал».

У номінації «Авторський вірш» журі конкурсу відзначило творчість Надії Рабокінь - учасниці художньої самодіяльності Нападівського сільського будинку культури та Євгенії Кравчук - учасниці художньої самодіяльності Мончинецького сільського будинку культури.

Також грамотами нагороджені самодіяльні поети та композитори - Надія Завальнюк (Сотник), самодіяльна авторка віршів та музики, учасниця художньої самодіяльності Сальницького сільського будинку культури та Надія Діхтярук - самодіяльна авторка віршів, учасниця художньої самодіяльності Котюжинецького сільського будинку культури.

Цьогоріч у конкурсі, який проходить у Калинівській територіальній громаді щороку, взяли участь 86 учасників різних вікових категорій. Найстаршій учасниці конкурсу Євгенії Кравчук з Мончинець виповнилося 86 років.