Розпочалася 728 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 21.02.2024 08:30

Фото без описуросійські окупанти наступають у районах Куп'янська, Кремінної, Бахмута, Авдіївки, Мар'їнки, Золотої Ниви, Роботиного та Кринків. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України. Протягом минулої доби на фронті сталося 66 бойових зіткнень.

Біля Кремінної українські воїни відбили вісім атак у районах Білогорівки, Тернів та Виїмки.

Під Бахмутом провалилися дві атаки поблизу Іванівського.

росіяни продовжують наступати на Авдіївському напрямку, Сили оборони відбили 13 атак у районах Степового, Ласточкиного, Сєверного та Невельського.

Також відбили 20 штурмів під Мар'їнкою, де рф намагалася прорвати українську оборону в районах Георгіївки, Побєди та Новомихайлівки. На Времівському виступі загарбники сім разів намагалися покращити тактичне становище у районах Пречистівки та Золотої Ниви.

У Запорізькій області ЗСУ відбили сім штурмів у районах Малої Токмачки та Роботиного.

Українська авіація завдала ударів по 10 районам зосередження особового складу та п'яти зенітно-ракетних комплексах. Ракетники вразили дев'ять районів зосередження армії рф, склад пального та 12 артилерійських засобів.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 21 лютого показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,16 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук