Розпочалася 726 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 19.02.2024 08:34

Фото без описуросійські окупаційні війська активно наступають на Запорізькому та Херсонському напрямках, кількість атак в районі Авдіївки значно зменшилась. Про це повідомили у ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ.

За минулу добу на фронті відбулося 80 бойових зіткнень. Найгарячіше – на півдні та в районі Мар'їнки.

Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах Георгіївки, Побєди, Новомихайлівки поблизу Мар'їнки. Тут ворог, за підтримки авіації, 18 разів намагався прорвати оборону українських військ.

На Запорізькому напрямку росіяни 10 разів намагалися атакувати позиції Сил оборони в районі Роботиного, українські військові відбилися.

На Херсонському напрямку Сили оборони надалі продовжують утримання позицій та відбиття штурмів окупаційних військ. Ворог не полишає спроб вибити наші підрозділи із займаних позицій. Протягом минулої доби противник здійснив 16 штурмів, але успіху не мав.

На Авдіївському напрямку ЗСУ відбили п'ять атак ворога біля Новобахмутівки, Ласточкиного та Первомайського.

На Лиманському напрямку українськими воїнами відбито 10 атак противника поблизу Білогорівки Луганської області, Тернів та південно-східніше Виїмки Донецької області.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 19 лютого показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,15 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук