У Калинівській міській раді відбулося чергове засідання Міжвідомчої ради

Дата: 14.02.2024 12:54

Фото без описуУ Калинівській міській раді відбулося чергове засідання Міжвідомчої ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, гендерної рівності, запобігання торгівлі людьми, з питань соціальної й психологічної підтримки та допомоги сім’ям Захисників та Захисниць України, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб).

Під час засідання заступник начальника – начальник СВГВП 1 Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області Андрій Ткачук доповів про проведену роботу стосовно усіх викликів, що надходили у поліцію впродовж 2023 року з приводу вчинення насильства у сім’ї та насильства за ознакою статті та про профілактичну роботу, яку проводять у громаді з метою запобігання сімейного насильства.

Психолог Центру професійного розвитку педагогічних працівників Калинівської міської ради Андрій Андрейко розповів про нараду з громадською організацією Veteran Hab. Основними завданнями цієї організації є інформування, консультування, підтримка та допомога в оформленні документів Захисникам та Захисницям та членам їх сімей.

Також присутні заслухали доповіді начальника служби у справах дітей та сім’ї Ірини Коваль, фахівця із соціальної роботи Людмили Чернієнко, директорки Територіального центру Наталії Бачинської та визначили пріоритети у напрямку роботи на 2024 рік.

Фото без описуФото без опису