У Калинівці встановили контейнери для збору пластикових кришечок

Дата: 13.02.2024 16:12

Напередодні Дня закоханих на вулицях Калинівки з’явилися незвичайні контейнери у формі яскравих червоних сердечок. Їх працівники комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка» встановили на трьох локаціях: біля центрального ринку, біля магазину «Гала» (район машзаводу» та неподалік магазину «М'ясний майстер».

-Це контейнери для збору пластикових кришечок, - розповідає директор комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка» Михайло Долюк. – Контейнери виготовили власними силами й встановили у Калинівці, щоб привчати мешканців нашої громади до культури сортування відходів та, щоб започаткувати добру справу – зібрати пластикові кришечки для виготовлення протезів для поранених Героїв. Це лише початок, на цьому ми не збираємося зупинятися.

Долучитися до доброї справи може кожен охочий. Просто сортуйте відходи та збирайте пластикові кришечки, які працівники комунальних служб передадуть на перероблювання. Отримані кошти зі здачі вторинної сировини будуть направлені на благодійність в підтримку українським військовим ЗСУ.

Можна здати практично всі кришки з різьбою від продуктів харчування і напоїв (соків, води, молока, олії тощо). Єдине прохання, будь ласка, споліскуйте кришечки. Брудні кришки - це запах, цвіль і інші неприємності.