Офіцери громади прозвітували перед жителями Калинівської громади про проведену роботу за 2023 рік

Дата: 13.02.2024 15:00

На 49 позачерговій сесії Калинівської міської ради зі звітом офіцерів громади про проведену роботу за 2023 рік виступив майор поліції заступник начальника поліційного відділу №1 Андрій Ткачук.

За інформацією Андрія Ткачука, на даний час у Калинівській громаді проходять службу вісім офіцерів громади, які обслуговують 47 населених пунктів. Кожен офіцер громади забезпечений особистим транспортом, який укомплектований усім необхідним, щоб надати допомогу громадянам у різних ситуаціях. На території громади відкрили чотири станції: у с.Уладівському, с.Чернятині, с.Павлівці та головна станція – у м.Калинівці.

Впродовж 2023 року офіцери громади розглянули 1895 звернень і заяв громадян. На облік взяли 153 домашні кривдники, з якими постійно проводиться профілактична робота про недопущення подальшого вчинення домашнього насильства. За вчинення насильства у сім’ї склали 101 протокол, виписали 9 термінових заборонних приписів стосовно кривдників.

Офіцери громади постійно проводять профілактичну роботу із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також неповнолітніми. Торік офіцери громади відвідали 56 таких сімей. За результатами перевірки склали 6 адміністративних протоколів про невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей, які направили до суду.

Також проводиться систематична профілактично-роз’яснювальна робота у закладах освіти Калинівської громади. Торік офіцери громади провели сорок п’ять зустрічей з учнями, на яких проводяться профілактичні бесіди про правила дорожнього руху, правильну поведінку у школі, в побуті, про негативний вплив алкоголю та тютюну на організм людини.

За минулий рік офіцери громади виявили та задокументували 57 порушень громадського порядку, на хуліганів склали протоколи про дрібне хуліганство. Виявили 3 факти виготовлення та зберігання самогону та апаратів для його виготовлення. Правоохоронці задокументували 26 фактів розпиття алкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появу у громадських місцях у п'яному вигляді.

У сфері безпеки дорожнього руху офіцери громади виявили 5 випадків порушення правил керування або експлуатації транспортного засобу, правил користування ременями безпеки або мотошоломами, 5 випадків експлуатації водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери яких не відповідають записам у реєстраційних документах, 10 випадків керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом, 3 випадки порушень правил дорожнього руху та 10 випадків керування транспортними засобами  у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.

За минулий рік офіцери громади розкрили 33 злочини. Більшість із них – це майнові – крадіжки та тілесні ушкодження.

Калинівський міський голова подякував офіцерам громади за службу та побажав плідної співпраці із депутатами та виконуючими обов’язки старостів для забезпечення правопорядку у Калинівській громаді.