Розпочалася 720 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 13.02.2024 08:27

Фото без описуЗа минулу добу на фронті сталося 84 бойові зіткнення. Найбільша кількість бойових зіткнень була зафіксована в районах Авдіївки та Мар'їнки. Сили оборони відбили 29 атак у районі міста Авдіївки, а також Тоненького та Невельського.

Також відбили 35 штурмів у районах Георгіївки, Побєди та Новомихайлівки під Мар'їнкою. На Новопавлівському напрямку провалилась атака біля Пречистівки.

На Запоріжжі відбили атаку в районі Новопокровки. На лівому березі Дніпра на Херсонщині українські підрозділи продовжують утримувати плацдарм у Кринках, відбили дві атаки.

Українська авіація завдала ударів по 13 районам зосередження особового складу, озброєння та техніки. Сили протиповітряної оборони знищили сім безпілотників-розвідників.

Ракетники вразили сім районів зосередження армії рф, артилерійський засіб та засіб ППО.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 13 лютого показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,15 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук