Розпочалася 718 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 11.02.2024 08:27

У ніч проти 11 лютого російська армія намагалася атакувати українські міста, в тому числі Київ, дронами-камікадзе типу Shahed, але до столиці вони не долетіли – їх усіх позбивали на підступах до міста, йдеться у повідомленні Київської міської військової адміністрації.

У суботу на фронті відбулося 98 бойових зіткнень. Дві третини російських атак прийшлися на два напрямки – район Авдіївки й Мар'їнки.

На Авдіївському напрямку українські війська продовжують стримувати ворога, який намагається оточити Авдіївку. Там протягом минулої доби відбили 23 атаки ворога в районах населених пунктів Новокалинове, Новобахмутівка, Авдіївка та ще 10 атак в районах Сєверного, Тоненького й Невельського.

На Мар'їнському напрямку було 35 атак в районах Георгіївки  і Новомихайлівки.

На інших напрямках росіяни атакували менше: Бахмутський – 14 атак (Богданівка, Іванівське, Кліщіївка й Андріївка), Лиманський – шість (Терни, Виїмка, Роздолівка), Шахтарський – дві (Водяне), Запорізький – дві (Вербове і Роботине), Кринки на лівому березі Дніпра у Херсонській області – дві.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 11 лютого показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,13 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук