Калинівська міська рада передала черговий гостинець пораненим захисникам

Дата: 06.02.2024 13:58

У черговий раз Калинівська міська рада передала гостинці в один із медичних закладів, де проходять лікування поранені українські захисники.

Цього разу відважних захисників смачною випічкою, яблуками, газованою водою, смаколиками пригощали депутатка міської ради Ольга Печевиста, та представники 2 ліцею-гімназії на чолі з її директоркою Світланою Гетьман.

Щирі слова подяки й побажання найшвидшого видужання та повернення до мирного життя, а також речі першої потреби (білизну, шкарпетки, кімнатні капці) передали для захисників й учні ліцею.

- У нашій громаді немає байдужих. Педагоги, учні та батьки нашої гімназії готують їжу, печуть смаколики та збирають необхідні речі воїнам на фронт, ініціюють благодійні ярмарки й збори для військових. – каже Світлана Гетьман. – Сподіваємося, що турбота від дітей та смаколики підбадьорять, піднімуть бойовий дух та підсилять віру в нашу Перемогу!