Дві команди з Калинівської громади взяли участь у відкритті ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 06.02.2024 08:31

Фото без описуКоманди з баскетболу Калинівської громади – юних «Драконів» Корделівського ліцею та «Соколів» з ліцею с.Глинськ взяли участь у відкритті ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

Ці команди зареєструвалися одними з перших та є найактивнішими учасниками проєкту, який втілюється за ініціативи Президента Володимира Зеленського для популяризації спорту серед школярів.

П'ятого лютого стартував ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». У цьому етапі школярі боротимуться за право представляти свій навчальний заклад на рівні громад, потім – районів та області. Юнаки та дівчата продемонструють свою майстерність з футзалу, баскетболу, волейболу, спортивного орієнтування та чирлідингу.

Загалом у проєкті беруть участь понад 25 тисяч команд, а це – понад 300 тисяч школярів з усієї України. На Вінниччині зареєстрували 1932 команди.

З початком нового етапу змагань юних спортсменів привітали начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, заступниця начальника Вінницької обласної військової адміністрації Наталя Заболотна, майстер спорту України, срібна та бронзова призерка Кубка світу з веслування на байдарках і каное регіональна амбасадорка проєкту Маріна Чорна.