Розпочалася 708 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 01.02.2024 08:31

Фото без описуросія наступає по всій лінії фронту, запекло штурмує район Авдіївки. Найбільшу кількість бойових зіткнень із росіянами за добу зафіксовано поблизу Авдіївки та Мар'їнки. Сили оборони відбили 19 атак у районах самого міста, Невельського та Первомайського.

Також відбили 10 атак у районах Красногорівки, Георгіївки та Новомихайлівки під Мар'їнкою. Провалилася атака поблизу Золотої Ниви.

Усього ж протягом минулої  доби на фронті сталося 66 бойових зіткнень.

На Запоріжжі безуспішними були вісім штурмів у районах Приютного, Вербового та Роботиного.

Українські підрозділи продовжують розширювати плацдарм на лівому березі Дніпра на Херсонщині, загарбники тричі без успіху штурмували Кринки.

Авіація ЗСУ завдала ударів по 15 районах зосередження особового складу, озброєння та техніки, а також двох зенітно-ракетних комплексах.

Ракетники уразили п'ять артилерійських засобів, склад боєприпасів і чотири засоби протиповітряної оборони.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 1 лютого показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук