Жителі Калинівської громади активно допомагають українським захисникам
З початку нового року жителі Калинівської громади з новими силами та ентузіазмом взялися до роботи, щоб підтримати наших захисників, приготувати для них смачні та корисні гостинці.
Працівники культури та волонтери продовжують плести маскувальні сітки. Молодь виготовляє окопні свічки. У навчальних закладах та старостинських округах вправні господині готують смачні страви для своїх односельців, які нині боронять рідну землю, та інших військових формувань, що боронять Україну від загарбників. Активно долучаються до доброї справи й жителі сіл, які передають українським захисникам, пораненим гостинці, теплі слова підтримки та вдячності.
Жителі Калинівської громади займають активну громадянську позицію, не стоять осторонь подій, які відбуваються у нашій громаді та в Україні. І цей запал та ентузіазм не потухне і ми й надалі підтримуватимемо наших Героїв та своїми справами наближатимемо Перемогу.