Розпочалася 706 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 30.01.2024 08:18

російські окупанти ведуть наступ у районах Куп'янська, Кремінної, Бахмута, Авдіївки, Мар'їнки, Золотої Ниви, Вербового, Роботиного та Кринків. Військові заявляють про 70 бойових зіткнень за добу.

Окупанти продовжують спроби оточити Авдіївку, зазнають великих втрат, Сили оборони відбили 24 штурми в районах Новобахмутівки, Авдіївки, Невельського та Первомайського.

Також провалилися вісім атак у районах Георгіївки, Побєди та Новомихайлівки під Мар'їнкою. Окрім цього, провалилася атака у районі Золотої Ниви.

У Запорізькій області українські захисники відбили дві атаки в районах Вербового та Роботиного.

Українські підрозділи розширюють плацдарм на лівому березі Дніпра в Херсонській області, армія рф вісім разів безуспішно намагалася вибити їх із позицій у Кринках.

Авіація ЗСУ завдала ударів по 20 районах зосередження особового складу, озброєння та техніки, а також по двох зенітно-ракетних комплексах.

Ракетники вразили два засоби протиповітряної оборони, чотири одиниці артилерії та станцію радіоелектронної боротьби.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 30 січня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук