Розпочалася 705 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 29.01.2024 08:23

російські окупанти наступають у районах Куп'янська, Кремінної, Бахмута, Авдіївки, Мар'їнки, Приютного та Кринків. За минулу  добу на фронті сталося 74 бойові зіткнення. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.

Росіяни продовжують спроби оточити Авдіївку, зазнають значних втрат, не можуть прорватися, Сили оборони відбили 26 штурмів у районах Очеретиного, Новобахмутівки, Степового, Авдіївки, Первомайського та Невельського.

Також відбили 22 атаки в районах Георгіївки, Побєди та Новомихайлівки під Мар'їнкою.

На Запоріжжі провалилася атака в районі Приютного.

Українські підрозділи продовжать розширювати плацдарм на лівому березі Дніпра, відбили вісім атак загарбників у Кринках.

Авіація ЗСУ вдарила по шести районах зосередження особового складу, протиповітряна оборона збила керовану авіаційну ракету типу Х-59.

Ракетники вразили артилерійський засіб та станцію радіоелектронної боротьби.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 29 січня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,16 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук