Калинівська міська рада передала українським захисникам обладнання для захисту неба над Україною

Дата: 25.01.2024 12:20

На чергове звернення українських захисників Калинівська міська рада придбала ще два блоки багатоканальної швидкої зарядки Bandera Power та два потужні прожектори. Нове обладнання вже передали військовим і його використовуватимуть для надійного захисту неба над Україною.

-З початку року Калинівська міська рада та благодійники передали нашим захисникам двадцять одиниць спецобладнання та чотири автомобілі, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Військові замовляють такі блоки багатоканальної швидкої зарядки, які забезпечують незалежне живлення різної техніки, а також прожектори, які допомагають стежити за небом, і ми намагаємося виконати усі їхні прохання. Наша громада допомагає українським військовим з початку війни і буде робити це до нашої Перемоги.