Розпочалася 701 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 25.01.2024 08:15

російські окупанти наступають у районах Куп'янська, Кремінної, Бахмута, Авдіївки, Мар'їнки, Старомайорського, Роботиного та Кринків. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України.

Протягом минулої доби на фронті сталося 58 бойових зіткнень. Найбільше, 12 атак, українські захисники відбили у районах Авдіївки, Первомайського та Невельського. Також провалилися дев'ять атак окупантів у районах Георгіївки та Новомихайлівки під Мар'їнкою.

Українські підрозділи продовжують розширювати плацдарм на лівому березі Дніпра в Херсонській області, тут відбили сім штурмів рф у Кринках.

Авіація ЗСУ завдала шість ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та техніки. Ракетники вразили один район зосередження піхоти.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 25 січня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,15 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук