Розпочалася 700 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 24.01.2024 08:23

Впродовж минулої доби російські загарбники атакували на Куп'янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар'їнському, Запорізькому та Херсонському напрямках. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ. За добу відбулося 56 бойових зіткнень.

На Авдіївському напрямку Сили оборони відбили п'ять атак окупантів в районах Новобахмутівки, Степового, Авдіївки та ще 11 атак біля Первомайського та Невельського Донецької області.

На Мар’їнському напрямку українські захисники продовжують стримувати загарбників поблизу Георгіївки та Новомихайлівки Донецької області, де відбили 16 атак.

На Запорізькому напрямку Сили оборони відбили чотири атаки окупантів південніше Червоного, західніше Вербового та Роботиного Запорізької області.

На Херсонському напрямку українські захисники надалі продовжують заходи із розширення плацдарму, а загарбники без успіху здійснили сім штурмів позицій оборонців.

Авіація Сил оборони завдала ударів по 10 районах зосередження особового складу, озброєння і військової техніки, двох зенітно-ракетних комплексах та одному пункту управління росіян.

Підрозділи ракетних військ завдали ударів по одному району зосередження особового складу, озброєння і військової техніки, двох засобах протиповітряної оборони, дев'ятьох артилерійських засобах та одній станції радіоелектронної боротьби окупантів.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 24 січня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук