Представники Калинівської громади взяли участь тренінгу в рамках проєкту з соціально-психологічної реадаптації ветеранів та постраждалих від війни

Дата: 23.01.2024 12:42

Працівники управління соціального захисту та охорони здоров’я Калинівської міської ради, на чолі із начальницею відділу Оксаною Якименко, взяли участь у тренінгу в рамках проєкту з соціально-психологічної реадаптації ветеранів та постраждалих від війни.

На тренінгу для працівників державної служби та органів місцевого самоврядування Тульчинського та Хмільницького районів були опрацьовані різні аспекти «Соціально-психологічної реадаптації ветеранів та постраждалих від війни категорій населення», в тому числі питання надання послуг ветеранам війни, членам їх сімей та членам сімей полеглих.

Цей проєкт реалізується Вінницькою обласною військовою адміністрацією в рамках Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?», ініційованою Першою леді Оленою Зеленською, спільно з відділом психічного здоровʼя та психосоціальної підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ).