Розпочалася 699 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 23.01.2024 08:45

Ранок 23 січня розпочався із сигналу повітряної тривоги. Ворог продовжує обстрілювати територію України. Можливі й подальші ворожі атаки, тому не ігноруйте сигналів повітряної тривоги.Бережіть своє життя і життя рідних.

росія продовжує активно наступати в районах Авдіївки та Мар'їнки, українські військові відбивають атаки під Кремінною та Бахмутом. Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ. Протягом минулої доби на фронті відбулося 68 бойових зіткнень.

Поблизу Бахмута Сили оборони відбили сім атак неподалік Богданівки, Кліщіївки та Андріївки.
В районах Степового та Авдіївки українські військові відбили 10 атак, ще сім – біля Первомайського та Невельського.

На Мар’їнському напрямку ЗСУ продовжують стримувати ворога неподалік Георгіївки та Новомихайлівки Донецької області, де відбито 21 атаку.

У районі Роботиного на Запорізькому напрямку відбита одна атака росіян.

Українська авіація завдала ударів по восьми районах зосередження особового складу, озброєння і військової техніки противника. Також силами та засобами протиповітряної оборони України знищено одну керовану авіаційну ракету Х-59.

Ракетники завдали ударів по одному пункту управління, артилерійському засобу та радіолокаційній станції противника.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 23 січня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,17 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук