Хто із жителів Калинівської громади може стати учасником Всеукраїнської акції «Герой – рятівник року»

Дата: 22.01.2024 14:31

Державна служба України з надзвичайних ситуацій щорічно проводить Всеукраїнську акцію «Герой - рятівник року». Акція проводиться щороку на добровільних засадах та безоплатній основі для осіб, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха.

Акція передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час  надзвичайної ситуації; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення кращих серед найкращих.

Акція проводиться у два етапи:

• I етап - регіональний - з 26 серпня поточного року до 25 серпня наступного року (здійснюється відбір учасників для участі в Акції);
  • II етап - Всеукраїнський - протягом вересня року, в якому закінчився I етап конкурсу (визначаються лауреати Акції, оголошуються результати її проведення).

Учасниками Акції можуть бути:

• особи, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха;
  • особи рядового і начальницького складу, державні службовці, працівники органів та підрозділів ДСНС, які в позаробочий час відзначилися високою професійною майстерністю, завдяки якій врятовано життя людини.

Учасники акції, які стають лауреатами, нагороджуються відзнакою «Герой-рятівник року». Відзнаку вручає переможцям Акції Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій під час урочистого святкування Дня рятівника.