Розпочалася 697 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 21.01.2024 08:17

За минулу добу на фронті сталося 80 бойових зіткнень. Найбільше російська армія атакує в районі Авдіївки та біля Куп'янська. росіяни з жовтня не полишають спроб оточити Авдіївку. У суботу, 20 січня, там відбили 11 атак в районі самого міста та ще 12 атак біля сіл Сєверне, Водяне, Первомайське та Невельське.

На Куп’янському напрямку українські захисники відбили 21 атаку ворога біля Синьківки і Петропавлівки Харківської області та Стельмахівки Луганської області.

Окупанти завдали ракетного удару по Новоградівці в Донецькій області, застосувавши там три ракети С-300.
Уночі також був повітряний удар з використанням двох ударних безпілотників типу Shahed-136/131. Один з них збили.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 21 січня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,13 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук