Розпочалася 696 доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 20.01.2024 08:21

У ніч проти 20 січня російські окупанти атакували Україну дронами-камікадзе Shahed-136. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу Збройних Сил України. Військові заявляють, що ворог запустив сім «шахідів». Сили протиповітряної оборони знищили чотири безпілотники.

російські окупанти наступають у районах Куп'янська, Кремінної, Бахмута, Авдіївки, Мар'їнки, Золотої Ниви, Вербового та Кринків. за добу на фронті сталося 103 бойові зіткнення. У напрямку Куп'янська відбили 12 атак у районах Синьківки, Петропавлівки, Табаївки та Берестового.

Під Кремінною українські воїни відбили 25 атак у районах Тернів, Ямполівки, Верхньокам'янського, Серебрянського лісництва та Білогорівки.

Окупанти продовжують спроби оточити Авдіївку та зазнають великих втрат, Сили оборони відбили 33 атаки в районах самого міста, Тоненького, Первомайського та Невельського.

Також відбили 12 штурмів у напрямку Георгіївки, Мар'їнки та Новомихайлівки. Провалилася атака ворога й у районі Золотої Ниви.

Українські підрозділи продовжують розширювати плацдарм на лівому березі Дніпра на Херсонщині, відбили 10 штурмів рф у Кринках.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 20 січня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук