Черговий гуманітарний вантаж від Калинівської громади поїхав на бойові позиції до захисників

Дата: 19.01.2024 12:45

18 січня сформували черговий вантаж для військовослужбовців на схід. Основним запитом від військових були компактні засоби для обігріву.

Саме такі «пічки-буржуйки» передав головний лікар КП «Калинівська центральна районна лікарня» Владислав Головащенко. За його словами «буржуйка» розроблена спеціально під потреби військових – легка, переносна, може використовуватися не лише для обігріву, а й сушіння одягу та приготування їжі. Дана пічка покращує відбір тепла від окопної свічки та дає можливість відвести чадний газ із житлового простору. Ідеально підійде для використання в бліндажах, окопах та тимчасових укриттях.

Також передали й розпалювачі, окопні свічки, маскувальні сітки, овочі фрукти, домашні страви, консервоване тушковане м’ясо, солодощі.

Дякуючи в такий спосіб нашим військовим ми натомість маємо можливість жити та працювати у мирних містах. Тому розуміючи всю відповідальність, яка покладена на громаду ні на день не зупиняємось наближати нашу перемогу разом.