Захищаючи Україну загинув житель Нової Греблі Дмитро Котенко

Дата: 18.01.2024 17:48

Калинівщина знову у скорботі: у жорстоких боях на Бахмутському напрямку загинув відважний захисник України, житель Нової Греблі Дмитро Котенко.

Народився Дмитро Котенко 8 листопада 1983 року у с. Нова Гребля, де минуло все його життя. Після закінчення школи продовжив навчання у ПТУ №21 м.Калинівки та здобув професію тракториста.

До війни Дмитро працював на місцевому підприємстві, а у січні 2023 року чоловіка мобілізували до війська.

Загинув 7 січня 2024 року  внаслідок атаки ворожого дрона, до останнього подиху залишаючись вірним військовій присязі та Україні.

У Героя залишилися три рідні сестри.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблого. Добрий, світлий спомин про Дмитра Котенка назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого воїна знайде вічний спокій.

Про дату та час похорону буде додаткова інформація.