Студенти Університету ІІІ віку Калинівської громади відзначили річницю створення

Дата: 18.01.2024 14:39

17 січня, Університету ІІІ віку при КУ «Територіальний центр надання соціальних послуг» Калинівської міської ради виповнилось 10 років.

За цей період Університет відвідали 90 людей елегантного віку. Вони своїм прикладом доводять, що пенсія – це не кінець життя, а тільки початок. Саме тоді настає золотий час для втілення усіх своїх мрій, планів та задумів. А ще вони відкриті для нових знайомств, подорожей та безперервного навчання протягом усього життя.

Так з 2014 року «студентами» організовано та проведено 49 поетичних вечорів, 30 екскурсій по історично-культурним пам’яткам рідним краєм, переглянуто 18 вистав в драматичному театрі ім. Садовського, здійснено 44 виїзди на природу. Систематично проводили різноманітні кулінарні заходи та майстер-класи з вишивки, в'язання, техніки аплікації, ліплення, витинання та інші. За цей час взяли участь у 8 тренінгах, 10 майстер-класах та 20 лекціях на різноманітні тематики.

- Університет створений для того, щоб об’єднати літніх людей в єдину дружну команду, дати їм можливість спілкуватися, подорожувати, щоб люди пенсійного віку змогли не тільки відпочити духовно, отримати позитивні емоції, а й збагатилися новими знаннями, обмінялися досвідом. – зауважила ректор Університету, завідувач відділення денного догляду Оксана Шелест.

Маючи великий життєвий досвід та знання, ви все одно прийшли навчатись і отримувати додаткові знання. Це заслуговує уваги та пошани і є гарним прикладом для інших поколінь. Бажаємо усім здоров’я, натхнення, нових знань та вмінь. Нехай натхнення і жага творчого пошуку завжди будуть вірними супутниками, а життя – багатогранним і цікавими.