Калинівщина вшанувала пам'ять славетного земляка - Степана Руданського

Дата: 17.01.2024 16:14

Традиційно у січні Калинівщина відзначає Дні сатири та гумору, присвячені нашому відомому земляку, класику української літератури, автору співомовок та пісень, громадському діячу Степанові Руданському.

Цьогоріч, відзначення 190-ї річниці від дня народження поета, як і в попередні, пройшло без концертної програми, святкових локацій та частувань.

Трудові колективи міста вшанували пам’ять поета покладанням квітів до пам'ятника Степанові Руданському у Калинівці. Працівники міської ради разом з колективом відділу культури та туризму поклали квіти до підніжжя пам’ятника поета, на могили батьків Степана Руданського та до пам’ятника Пісні у Хомутинцях.

На фейсбук-сторінці КЗ Центр культури та дозвілля Калинівської міської ради впродовж січня проходить онлайн-конкурс сатири та гумору ім. С.Руданського, присвячений 190 - річниці від Дня народження поета.

-Маємо надію, що наступного року ми зможемо гідно вшанувати пам’ять нашого знаменитого земляка під мирним небом з силою силенною гостей не лише з України, а й з закордону. – каже Калинівський міський голова Василь Поліщук.