Чергову допомогу нашим Захисникам передали від Калинівської громади

Дата: 17.01.2024 15:23

Міська рада надає підтримку різним підрозділам Збройних сил України з початку повномасштабного вторгнення: вкотре зреагували на звернення військовослужбовців з нашої громади.

Черговий транш вантажу сформували відповідно до потреб нацгвардійців у зимовий період. Підрозділам, що виконують бойові завдання на передовій передали 10 буржуйок, генератор, хімічні грілки та антисептичні гелі.

-Ми дуже вдячні всім військовим за стійкість та сміливість. Нехай ці буржуйки служать нашим воїнам на користь, зігрівають їх та створюють затишок у бліндажах, – прокоментувала начальниця відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галина Фурман.

Ще один вантаж із допомогою попрямує до старости Нової Греблі Віталія Порхуна, який тимчасово полишив обов’язки очільника села, взяв до рук зброю та став на захист України. Окрім смаколиків та речей першої потреби з рідного краю, Калинівська міська рада, на звернення Віталія Леонтійовича також відправить прилад військової оптики, необхідний для точності досягнення ворожих цілей.

-Продовжуємо працювати та підсилювати наше військо, яке мужньо дає відсіч агресору і щодня наближає нас до справедливої Перемоги, - наголосив Калинівський міський голова  Василь Поліщук.