Комісія щодо визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Калинівської міської територіальної громади

Дата: 16.01.2024 11:04

Голова комісії: Кособуцький Віктор Васильович, заступник міського голови.

Секретар комісії: Боднар Світлана Анатоліївна,  головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та екологічного контролю апарату міської ради.

Члени комісії:

Гаврилюк Наталія Леонідівна, начальник фінансового управління міської ради.

Логайчук Марина Василівна, начальник відділу земельних резурсів та екологічного контролю апарату міської ради.

Сидоренко Дмитро Сергійович, заступник начальника Хмільницької районної військової адміністрації.

Сопін Анатолій Миколайович, депутат міської ради 8 скликання, член постійної комісії з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Трохименко Микола Валерійович, начальник відділу правового забезпечення та питань з управління персоналом апарату міської ради.

Шиманський Микола Петрович,  головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури апарату міської ради.
Рішення виконавчого комітету "Про утворення комісії щодо визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Калинівської міської територіальної громади"